ogrzewanie podłogowe wodne frezowane

Montaż ogrzewania podłogowego zazwyczaj wykonuje się na etapie wykańczania mieszkania czy domu, jak również podczas generalnego remontu. Nasza firma poszła jednak o krok dalej, proponując klientom założenie odpowiedniej instalacji w dowolnym momencie. Ogrzewanie frezowane montujemy nieinwazyjną metodą bezpyłową, która nie wymaga wykuwania wylewek. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także gwarantowana satysfakcja. Zadowolenie z przebiegu prac, jak również samego ogrzewania deklaruje wielu naszych dotychczasowych klientów. Dołącz do ich grona!

Jak wygląda montaż metodą frezowania?

Montaż ogrzewania podłogowego metodą frezowania polega na przygotowaniu kanałów w jastrychu, a następnie umieszczeniu w nich rur. Rury ogrzewania podłogowego są wprowadzane bezpośrednio do istniejącego jastrychu. W tym celu kanały są frezowane w jastrychu, w który wkładane są rury. Całość odbywa się w bardzo krótkim czasie i jest bezpyłowa, ponieważ powstały pył z jastrychu zbierany jest bezpośrednio przez odkurzacz. Następnie układana jest rura grzewcza. Oznacza to, że nie ma dodatkowej wysokości konstrukcyjnej. Dzięki temu system idealnie nadaje się do renowacji lub doposażenia poszczególnych pomieszczeń w ogrzewanie podłogowe. Finalnie nasi klienci zyskują energooszczędny, wydajny i nowoczesny system rozprowadzania ciepła, który ma całą listę zalet.

Skontaktuj się z nami!

Poznaj wszystkie zalety ogrzewania podłogowego frezowanego i wykończ swoje posadzki tak, jak planowałeś – płytkami ceramicznymi, deskami czy laminatem.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!