ogrzewanie podłogowe wodne frezowane

Montaż ogrzewania podłogowego zazwyczaj wykonuje się na etapie wykańczania mieszkania czy domu, jak również podczas generalnego remontu. Nasza firma poszła jednak o krok dalej, proponując klientom założenie odpowiedniej instalacji w dowolnym momencie. Ogrzewanie frezowane montujemy nieinwazyjną metodą bezpyłową, która nie wymaga wykuwania wylewek. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także gwarantowana satysfakcja. Zadowolenie z przebiegu prac, jak również samego ogrzewania deklaruje wielu naszych dotychczasowych klientów. Dołącz do ich grona!

Jak wygląda montaż metodą frezowania?

Montaż ogrzewania podłogowego metodą frezowania polega na przygotowaniu kanałów w jastrychu, a następnie umieszczeniu w nich rur. Zaciskające zagięcia można dość swobodnie kształtować, dzięki czemu układanie na płasko jest proste i odbywa się z niezwykłą precyzją. Finalnie nasi klienci zyskują energooszczędny, wydajny i nowoczesny system rozprowadzania ciepła, który ma całą listę zalet.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!

Poznaj wszystkie zalety ogrzewania podłogowego i wykończ swoje posadzki tak, jak planowałeś – płytkami ceramicznymi, deskami czy laminatem.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!